HAKKIMIZDA

Ticaret hayatımıza Kara ailesi olarak yaklaşık yarım asır önce Ercan Ticaret Unvanı ile Siirt’te başladık. Ülkemizin önde gelen firmalarının ürünlerini Güneydoğu Anadolu Bölgesine ulaştırma görevini yürüterek satış pazarlama ağında uzun yıllar tecrübe gösterdik. 1978 yılında merkezimizi Van’a taşıyarak, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinin tamamına dağıtım hizmeti vermeye başladık. Hizmet kalitesi ve başarılarımız sayesinde kısa zamanda bölgede en önemli oyunculardan biri haline geldik.

1994 yılında edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübelerimiz ile Merkezimizi İstanbul’a taşıyarak Hedef Gıda A.Ş. unvanı altında ulusal çapta satış pazarlama ve dağıtım vizyonunu benimsedik. 1995 yılında İstanbul Anadolu yakasında’ da yapılanarak birçok uluslararası ve ulusal firmanın markalarının satış pazarlama ve dağıtımını üstlendik. 2000 yılına kadar sırasıyla Erzurum, İzmir, Adana, Ankara, Antalya illerinde yeni satış pazarlama ve dağıtım şirketleri kurarak büyüme devam ettik.

Kara ailesinin bir üyesi olarak; geçmiş tecrübelerimizi arkamıza alarak 2011 yılında Hedef Grubu çatısından ayrılarak; gelişen teknoloji, hızla büyüyen ve gün geçtikçe zorlaşan çalışma hayatında insanların yemek ihtiyaçlarına hızlı ve pratik çözümler getiren, dışarıdan hazır yemek ihtiyaçlarını karşılayan Otel, turistik tesisler, fast food, cafe, restaurant, hastaneler, kamu kurumları gibi toplu tüketimin olduğu alanlara hizmet veren Ev Dışı Tüketim sektöründe Akdeniz Bölgesinde satış pazarlama ve dağıtım faaliyetlerimize Aktifedt Gıda A.Ş. unvanı altında devam etmekteyiz.

Geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğini sağlamak, farklı kategorilerde seçkin markaların ürünlerini müşterilerimize sunabilmek için global ve ulusal birçok iş ortağı ile güçlü ilişkiler kuruyoruz. Uluslararası ve ulusal birçok lider firmanın distribütörlük ve bayiliğini yapmaktayız.

Bizim için önemli olan doğru zamanda, doğru ürünü, doğru lojistik planlaması ve kalifiyeli insan kaynakları ile müşterilerimize ulaştırmaktır. Bunu da işimize verdiğimiz önem ve ödün vermediğimiz kalite anlayışımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Ev Dışı Tüketim sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak amacı ile her türlü yeniliği takip etmekte ve geleceğe yönelik ürün ve hizmet taleplerini karşılamak için bağlantılarımızı her geçen gün güçlendirmekteyiz. Sektöründe uzun ömürlü olmak, kurumsallık yolunda ilerlemekte olan şirketlerin en önemli hedeflerinden biridir. Belki de bu hedefin vazgeçilmezi ise hiç şüphesiz istikrarlı ve sürekli büyümedir. Bizler de başarımızı sürdürülebilir kılmak için kalite ve hizmet anlayışını ön planda tutarak büyümeyi hedefliyoruz.

 

1995 ve 2011 yılları arasında Hedef Grubu çatısı altında;
1995

Hedef Gıda A.Ş. kuruldu.

2002

Global Dış Ticaret A.Ş. – 2016 yılına kadar Pringles tek yetkili ithalatçısı unvanını aldık.

2004 - 2015

Oruçoğlu Yağ A.Ş. – Türkiye’deki en büyük yağ üreticilerinden birisi haline gelerek 2016 yılında satışını gerçekleştirdik.

2005

Hedef Kimya A.Ş. – NewKing ayakkabı bakım ürünlerinin yurt içi ve dışında satışını gerçekleştirmektedir.

2007

Burç Club Hotel, İzmir, Selçuk’ta 450 yatak kapasitesi ile, Burç Termal Otel ve Spa merkezi Aydın, Germencik’te 160 oda ve açık-kapalı havuzları ile hizmet vermektedir

2008 - 2014

Alkor A.Ş. ve Ufuk Deniz İnşaat A.Ş.- Liman tarama ve inşaatı alanında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

2009 - 2015

Hedef Telekom A.Ş – Telekomünikasyon sektörünün öncü kuruluşlardan Vodafone’un Bursa bölge bayiliğini alarak Vodafone ürünlerinin satış ve dağıtım faaliyetini yürüttük.

2010 - 2015

Mika Tur A.Ş. tatilbudur.com – Turizm ve Acentelik hizmetleri sunduk.

2007 - 2011

Horeka Gıda A.Ş. – Akdeniz ve Ege Bölgesinde Ev Dışı Tüketim sektöründe satış pazarlama ve dağıtım faaliyeti gösterdik.

Neden Biz?

  • Birleştiriyoruz, çözüm buluyoruz, harekete geçiriyoruz, değişim yaratıyoruz, iz bıraktığımız için.
  • Kendimize güven uyandırmaktan çok çözüm ortağımızın işine ve geleceğine güvenmesini sağladığımız için.
  • Akdeniz bölgesinde ki uzman satış kadromuz ile sizlere gereken hizmet ve kaliteyi sağladığımız için.

Değerlerimiz

  • Dürüstlük – Saygı Duyarız
  • Sorumluluk – Önem Veririz
  • Kalite – Temiz Ederiz
  • Girişimcilik – Harekete Geçeriz